Egyptska Hlinka Lille - puder ORIGINAL

Radíme si navzájom

Dátum: 15.02.2014

Vložil: Zuzka

Titulok: Egyptsku hlinku zboznujem! :)

Egyptsku hlinku Lille pouzivam uz viac ako 25 rokov. Dlzka pouzivania snad hovori za vsetko :). Som s jej ucinkami nesmierne spokojna. Robi moju plet hladkou a ozaj velmi peknou. Naozaj sa prisposobuje pokozke a jej odtieni. Dokaze dokonca vytvorit viac opalenu pokozku ci iba prirodzenejsi odtien, zalezi na zrucnosti. Hlinka je moj najoblubenejsi kozmeticky vyrobok aky som kedy pouzila. Zatial ma nepresvedcil ziaden tekuty make-up ci puder. Vsetky totiz na mojej pleti vidno. A ja som si zvykla na hlinku a jej prirodzeny vzhlad, ktory mojej pokozke dava.

Za poslednych 25 rokov mi komplimentovali moju plet nielen priatelky ale aj muzi a nahodni ludia. Este sa mi nestalo aby sa ma niekto opytal aky make-up pouzivam. Naopak, ludia mi hovoria, ze pri svojej ''krasnej'' pokozke nemusim pouzivat ziaden. (Tu by som rada podotkla, ze o svoju plet sa staram aj z vnutra.)

Zatial co Egyptsku hlinku pouzivam denne a velmi ju vychvalujem, mam vyhrady voci jej baleniu a farbeniu bielych veci. Este sa mi nestalo, aby sa mi vrchnak po urcitej dobe sam od seba nepolamal. Ale toto beriem uz ako nieco co garantuje pravost hlinky :). Na druhej strane by som nesmierne uvitala keby sa ten vrch prestal lamat. Mohla by som hlinku nosit v kabelke ci pri cestovani bez toho aby som ju balila do sackov ci servitiek. Bez originalneho vrchnaka sa totiz puder sype po celej kabelke a neda sa kabelka/kufot vycistit. Taktiez sa puder straca, teraz uz v servitke ci igelitovom sacku, bez toho aby som ho pouzila.

Moja dalsia vyhrada je, ze puder neostava iba na mojej pleti ale aj na mojich svetlych saloch, trickach, koselach atd. Za 25 rokov som sa naucila ako sa tomu vyhnut, ale ak by sa s tym nieco dalo urobit bez dodatia chemikalii, velmi by som to uvitala.

Davajte vsak pozor kde si hlinku zakupite. Iba raz som omylom pouzila hlinku dovazanu ci vyrobenu Polskom. Zmenu farby som videla hned ako som ju otvorila a moja oranzova plet mi iba potvrdila, ze neslo o originalnu hlinku. Ja si hlinku vzdy kupujem u predavacky (mam uz jednu odskusanu v KE a stale jej opakujem nech ju nikdy neprestane predavat hahaha), nikdy nie cez internet. Najlepsie je sa s predavackou porozpravat a rychlo zistite ci vyrobok pozna. 3-5 eurovy rozdiel ozaj nestoji za to aby ste si kupili vyrobok, ktory nema vlastnosti, ktorymi je produkt vynimocny.

Egyptksu hlinku odporucam! :) xxx

Vyhľadávanie

Kontakt

EGYPTSKA HLINKA